Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-01-2020 20:02:21

GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI

AK PARTİ GİRESUN İL BAŞKANLIĞI OCAK AYI GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI.

Çakıroğlu düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya , İl Başkanı Kenan Tatlı, Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasına yapan İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun için inandıkları yolda yürümeye devam ettiklerini kaydetti.

Tatlı, AK Partinin, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarla, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatle takip edilen bir parti olduğunun altını çizerek, “Milletimizle kurduğu köklü gönül bağına uygun şekilde geliştirdiği siyaset diline ve hizmet siyaseti anlayışına kadar, çok partili hayatımızın en köklü değişimlerinde hep AK Parti’nin imzası vardır. Bugüne kadar girdiği tüm seçimlerden istisnasız birinci parti olarak çıkması, partimizin yürüdüğü yolun doğrulunun ispatıdır. Hep söylediğimiz gibi, AK Parti milletin partisidir. Üyesinden delegesine ve teşkilat yöneticilerine kadar her kademede vazife üstlenen arkadaşlarımızın tek amacı, milletimize ve ülkemize hizmet etmek olmuştur. Türkiye’de bu kadar uzun süre iktidarda kalan bir başka parti bulunmuyor. Bu başarı, AK Parti teşkilatlarının milletimizle olan muhabbet bağının hep güçlü kalması sayesinde mümkün olmuştur.

Geçmişte pek çok parti ve siyasetçi, asli görevini unutup, millete efendilik tasladığı için tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır. AK Parti ise, milletin hizmetkârı olduğu bilincini asla kaybetmediği için bugünlere gelmiştir. İnşallah, bu bağı güçlü tuttuğumuz sürece, daha çok uzun yıllar boyunca milletimize ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi. 

İLÇE KONGRELERİ MART AYINDA BAŞLIYOR

AK Parti’nin istişareye önem veren bir parti olduğunu söyleyen İl Başkanı Tatlı, “Her kademede istişare, parti çalışmalarımızın olmazsa olmaz bir şartıdır. Kongre sürecimizi, teşkilatlarımızın hesap vermesi ve yenilenmesi yanında, aynı zamanda en kapsamlı istişare zeminimiz olarak görüyoruz. İnşallah, 7. Olağan Kongre sürecimizi de bu anlayışla, en verimli şekilde değerlendireceğiz. Türkiye’nin, Cumhuriyet tarihinin en zorlu sınamalarından geçtiği bir dönemde yürüttüğümüz bu çalışmaların, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. AK Parti olarak, bir önceki kongremizden bugüne kadar yaşananlardan çıkardığımız dersler ışığında, çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha gayretli kadrolarla geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum.  Bilindiği üzere Giresun’da 29 Kasım 2019 tarihi ile başarılı ve olumlu geçirdiğimiz delege seçimlerinin ardından start verdiğimiz 7. Olağan kongre sürecimizi; şimdi ise İlçe Kongreleri devam ettireyeceğiz. 2020 Mart ayında Tirebolu, Güce, Görele ve Keşap ilçesi ile inşallah başlangıç yapacağız. Ardından tüm ilçeleri Genel Merkezimizce belirleyeceğimiz takvime göre kardeşlik ve huzur içinde titizlilikle sürdereceğiz” diye konuştu.

2019 YILINDA GİRESUN’A YAKLAŞIK 214 MİLYON TL DEVLET YATIRIMI YAPILDI

2019 yılında Giresun’a yaklaşık 214 milyon lira devlet yatırımı yapıldığını aktaran Tatlı şunları söyledi;

“Giresun’un dününde AK Parti vardı, bugününde yine AK Parti, inşallah geleceğinde de yine AK Parti olmaya devam edecektir. Projelerimizle, yatırımlarımızla ilimize aşkla, heyecanla ve istikrarla hizmet etmeye devam edeceğiz. 2019 yılında Sağlıkta 26 Milyon lira Ulaşımda 41 Milyon, Tarım’da 28 Milyon, Eğitimde 60 Milyon, Enerjide 40 Milyon ve diğer kamu yatımlarıyla birlikte toplamda 213 milyon 813 bin lira Giresun’umuza yatırım yapıldı. Partimize bağlı İl, İlçe ve Belde belediyelerimizin ise birçok heyecanlandığımız projeye inşallah 2020 yılı içerisinde kazma vurarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Rabbim tüm çalışma arkadaşlarımın yar ve yardımcısı olsun.”

Milletvekili Sabri Öztürk, Kadir Aydın ve Cemal Öztürk ise yaptıkları konuşmalarda ülke ve Giresun gündemine değinerek, hükümet olarak yapımı devam eden ve yeni başlayacak olan yatırımların takipçisi olduklarını, Giresun halkının kendilerine verdiği yetkiyi en iyi şekilde yerine getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ifadede ettiler.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.