• İl Kadın Kollarından, ‘Minik Eller Üşümesin’ kampanyası

  ‘Minik Eller Üşümesin’ kampanyası kapsamında AK Parti Giresun İl Kadın Kolları üyeleri, ilk ve ortaokul öğrencilerine atkı, bere ve eldiven hediye ederek sevinçlerine ortak olmaya devam ediyor.
  Türkçe
 • İl Gençlik Kollarından, Mehmet Akif ERSOY’u Anlama ve Anma Gecesi

  AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Mehmet Akif ERSOY’u Anlama ve Anma Gecesi düzenledi.
  Türkçe
 • Aralık Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Giresun İl Başkanlığı, Aralık Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Toplantıya milletvekilleri, il, ilçe, kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılan ilk il danışma meclisi olma özelliği taşıyan toplantıda, seçimlerde başarı gösteren il, ilçe teşkilatları ve mensuplarına il başkanı ve milletvekilleri tarafından plaket takdim edildi.
  Türkçe
 • Canikli, Merkez Bankası Para Politikası Kurulu’nu tebrik etti…

  AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Merkez Bankası’nın yoğun baskı ve telkinlere rağmen faiz artırımına gitmemesinin ülke menfaatine olduğunu belirtti.
  Türkçe
 • YENİ YAŞAM ALANI

  Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Nurettin Canikli, Giresun’un nefes alacağı sahile yakın, konum olarak ta çok güzel olan arazilerin Giresun’a kazandırılması için çalıştıklarını ifade ederek Aksu Mevkisi’nde bulunan çöp alanının Giresunluların yararlanabileceği sosyal ve kültürel bir yaşam alanına dönüştürüleceğini belirtti.
  Türkçe
 • PAZAR GÜNÜ MİLLİ İRADE TECELLİ EDECEK

  AK Parti Giresun Milletvekili adayı Cemal Öztürk, Pazar günü yapılacak 1 Kasım seçimleri öncesinde Giresunlulardan destek istedi.
  Türkçe
 • AK PARTİ‘NİN KADERİ MİLLETİMİZİN KADERİDİR

  AK Parti Giresun Milletvekili adayı Sabri Öztürk,’’ Bütün ömrünü Giresun’da geçirmiş bir kardeşiniz olarak hangi görüşten, hangi partiden olursa olsun bütün hemşerilerimize kapımız açıktır.’’ diye konuştu.
  Türkçe