• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM ÇAKIR

  Keşap

  17.02.1969 tarihinde Keşap ilçesinin karabedir mahallesinde doğdum. ilk,orta ve lise eğitimimi keşapta tamamladım. 18 yıl boyunca özel bir otobüs firmasında banko memuru olarak çalıştım. 6 yıldır keşap ilçesinde esnaflık yapmaktayım. Siyasi hayatıma refah partisinde başladım. Doğru yol partisinden belediye meclis üyesi adayı oldum. 2007 yılından beri Ak Parti ailesindeyim. yönetim kurulunda sosyal işler başkanlığı yaptım, skm başkanlığı yaptım. 30 mart yerel seçimlerinde il genel meclis üyeliğine seçildim. 2014 temmuz ayında genel merkez tarafından ilçe başkanlığına atandım. 19 kasım 2014 tarihinde yapılan kongrede tekrar ilçe başkanı oldum. evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET SALİH BAL

  Güce

  "1977 Tirebolu Doğumlu Ahmet Salih BAL ilk ve orta öğrenimi gücede tamamladı.Lise Öğreniminide gücede tamamlayarak daha sonra askerlik görevini yerine getirdi. Dededen babadan bu yana sürdürdükleri ticari faaliyetlerini kendi şirketlerini kurarak devam ettirmektedirler. 2006 yılında AK PARTİ Ailesine yönetim kurulu üyesi olarak katılmıştır. İki dönem Seçim İşleri Başkanlığı Bir dönem Yerel Yönetimler Başkanlığı yapmıştır. Daha sonra 21 Kasım 2013 tarihinde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının Ataması ile İlçe Başkanlığı Görevine Atanmıştır. 12 Kasım 2014 Tarihinde İlçe Kongresiyle Tekrardan İlçe Başkanlığına Seçilmiştir. Halende Görevine Devam etmektedir. Evli ve Üç cocuk babası olan Ahmet Salih BAL Kendilerine at Aile Şirketinin Başında Ticari Faaliyetlerine devam etmektedir."

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ KÜÇÜKAYDIN

  Espiye

  "25.05.1955 yılında İstanbul’da doğdum.İlk,orta ve lise öğretimimi İstanbul’da Zeytinburnu’nda tamamladım.Daha sonra İstanbul iktisadi ticari bilimler akademisini (Şimdiki Marmara Ünv.) 1979 yılında okudum.Sayın cumhurbaşkanımız sınıf arkadaşımdır.Beraber okuduk. 1981 yılında Erzincan’da dört aylık kısa dönem askerlik görevimi yaptım. Yine aynı yıl bir ithalatçı firma olan Pürsan A.Ş. İstanbul bir fiil 20 sene çalıştım. Sırasıyla muhasebe şefliği ve müdürlüğü görevlerinde bulundum.1999 Gölcük depreminden sonra memleketime Giresun’a döndüm.Ak parti teşkilatının 2002 yılından beri içerisindeyim.Ak parti Espiye teşkilatının 2009 yılından bu yana resmi üyesiyim.16 Kasım 2014 tarihindeki kongrede başkan seçildim.Halen Espiye ilçe teşkilatının başkanıyım. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN AKBAŞ

  Dereli

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN BİLGE

  Çanakçı

 • ×

  İlçe Başkanı

  BAYRAM DURDU

  Yağlıdere

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜRSEL YILMAZ

  Eynesil

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN DURMUŞKAYA

  Tirebolu

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRİ ÖZDEMİR

  Piraziz

  15.01.1968 TARİHİNDE GİRESUN İLİ PİRAZİZ İLÇESİ NEFSİ PİRAZİZ KÖYÜNDE DOĞDUM. İLK VE ORTAOKULU KÖYÜMDE TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN ATATÜRK LİSESİNDE TAMAMLADIM. DAHA SONRA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ Nİ 1994 YILINDA BİTİREREK EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. MEZUNİYETTEN SONRA KENDİ MEMLEKETİME VE İNSANIMA HİZMET VERME ADINA PİRAZİZ İLÇESİNDE ÖZDEMİR ECZANESİNİ KURARAK MESLEK HAYATINA BAŞLADIM. 20 YILI AŞKIN SÜREDİR AYNI YERDE HİZMET VERMEKTEYİM. ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAMİL OK

  Görele

 • ×

  İlçe Başkanı

  METE BAHADIR YILMAZ

  Merkez

  1990 GİRESUN LİSESİ MEZUNUYUM.1997 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA ÇEŞİTLİ İNŞAATLARDA ÇALIŞTIM VE DİL EĞİTİMİ ALDIM.2004-2007 YILLARI ARASINDA AK PARTİ GİRESUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ,İMAR KOMİSYONU ÜYELİĞİ VE BAŞKANLIĞI,BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2009-2011 YILLARI ARASINDA ANKARA TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI İÇİN PROJE MÜDÜRÜ OLARAK BİTİRDİM.HALEN 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUAMMER GÜLEÇ

  Çamoluk

 • ×

  İlçe Başkanı

  NECATİ YILDIRIM

  Bulancak

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEJAT OKUYAR

  Şebinkarahisar

  "Nejat OKUYAR, 13 Mart 1979 yılında Giresun Şebinkarahisar’da doğmuştur.Babasının adı Bahattin, annesinin adı Leman’dır. Elektrik Elektronik bölümünde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Yaklaşık 20 yıllık ticaret hayatına devam ederken, 2008 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinde aktif siyasete başlamıştır. 2011-2014 yılları arsında ilçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığını yürüten Nejat OKUYAR, 9 Kasım 2014 tarihinde yapılan ilçe kongresinde AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanlığına Seçilmiştir. İngilizce bilen Okuyar, evli ve 1 çocuk babasıdır. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  RÜŞAN ÖZDEN

  Doğankent

  1977 yılında Doğankentte dünyaya geldim. İlk ve ortaöğrenimimi Doğankentte tamamladım. Liseyi Trabzonda okudum. Liseden sonra İstanbulda bir kargo şirketinde 3 yıl muhasiplik yaptım. 1997-1999 yılları arasında vatani görevimi yerine getirdim. 2000 yılının sonunda evlendim. 2001 yılının başında Almanyaya gittim. 10 yıl Almanyada yaşadım. Bu süre içersinde Milli Görüş Teşkilatlarında,bulunduğum şehirde çeşitli görevler aldım. 2010 yılında Türkiyeye kesin dönüş yapıp Giresuna yerleştim. Şuan özel bir şirkette işletmecilik yapıyorum. İki çocuk babsıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YALÇIN EKER

  Alucra