• ×

  İlçe Başkanı

  ALİ KÜÇÜKAYDIN

  Espiye

  "25.05.1955 yılında İstanbul’da doğdum.İlk,orta ve lise öğretimimi İstanbul’da Zeytinburnu’nda tamamladım.Daha sonra İstanbul iktisadi ticari bilimler akademisini (Şimdiki Marmara Ünv.) 1979 yılında okudum.Sayın cumhurbaşkanımız sınıf arkadaşımdır.Beraber okuduk. 1981 yılında Erzincan’da dört aylık kısa dönem askerlik görevimi yaptım. Yine aynı yıl bir ithalatçı firma olan Pürsan A.Ş. İstanbul bir fiil 20 sene çalıştım. Sırasıyla muhasebe şefliği ve müdürlüğü görevlerinde bulundum.1999 Gölcük depreminden sonra memleketime Giresun’a döndüm.Ak parti teşkilatının 2002 yılından beri içerisindeyim.Ak parti Espiye teşkilatının 2009 yılından bu yana resmi üyesiyim.16 Kasım 2014 tarihindeki kongrede başkan seçildim.Halen Espiye ilçe teşkilatının başkanıyım. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN AKBAŞ

  Dereli

  1974 Giresun doğumluyum.İlk, orta, liseyi Derelide,yüksek okulumu Eskişehir Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. Kendi işim Ay-Nes İnş. Ltd. Şirketinin Genel Müdürü olarak devam etmekteyim. 2007 yılında AK Partiye üye oldum.2007-2017 yılları arasında yönetim kurulunda Teşkilat başkanlığı, siyasi hukuk işleri başkanlığı,SKM başkanlığı parti içinde çeşitli görevlerde bulundum.1 kasım 2017 de Genel merkezin göstermiş olduğu aday olarak İlçe Başkanlık için seçime girdim. 16 kasım 2017 de AK Parti İlçe Başkanı oldum. Halen Dereli AK Parti İlçe Başkanı olarak görevimi yapmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN BİLGE

  Çanakçı

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN DURMUŞKAYA

  Tirebolu

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL YURTSEVER

  Alucra

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAMİL OK

  Görele

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT ESAT AYYILDIZ

  Piraziz

  1992 YILINDA FATİH'DE DOĞDUM 2 YAŞINDA GİRESUN PİRAZİZ'E YERLEŞTİM ŞEH.TUĞ.GEN. BAHTİYAR AYDIN PAŞA İ.Ö.O.- OKULUNDA İLKÖĞRETİM EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. GİRESUN HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİNDE LİSE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDE LİSANS EĞİTİMİM TAMAMLADIM. ŞUANDA ORDU ÜNİVERSİTESİNDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİME DEVAM EDİYORUM. LİSANS EĞİTİMİM TAMAMLADIKTAN SONRA PİRAZİZ GELEREK AİLE ŞİRKETİNDE İŞE BAŞLADIM VE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ VE 1 KIZ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET BAŞER

  Merkez

  Giresun Merkez İlçe Gedikli köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Giresun’da, İşletme (İş İdaresi) Lisansını Anadolu Üniversitesi’nde tamamladı. Çalışma hayatına, 1978 yılında Fiskobirlik Genel Müdürlüğü bünyesinde başladı. Fiskobirlik’te memurlukla başlayan çalışma hayatında çeşitli kademelerde yöneticilik yaptıktan sonra son olarak Genel Müdür Vekilliği görevinde bulundu. Çalıştığı dönemde birçok eğitim ve seminerlere katıldı, yurtiçi ve yurtdışı görev seyahatlerinde bulundu. 1996-2000 döneminde Giresun Meslek Yüksekokulu’nda dersler vererek fındık konusundaki bilgi ve tecrübelerini öğrencileriyle paylaştı. 2006 yılında da kendi isteğiyle emekli oldu. Emekli olduktan sonra birçok sivil toplum kuruluşunda görevler aldı. Siyasete aktif olarak ilk defa 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde başladı ve Giresun’da aynı dönem Saadet partisi İl Genel Meclisi Üyesi Adayı oldu. Bir müddet Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yaptı. Has Parti Giresun Kurucuları arasında yer aldı. Has Parti’den 24. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde 1. Sıra Milletvekili adayı oldu. AK Parti – Has Parti bütünleşme sürecinde AK Parti’ye katıldı. AK Parti Siyaset Akademisi’ne katıldı. 2012 yılında AK Parti il yönetim kuruluna atandı. 2014 mahalli idareler seçimi ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü. 11.11.2017 Tarihinden itibaren Merkez İlçe Yönetim Kurulu ve Başkan YArdımcılığı (Teşkilat Başkanı) görevi yaptı. İlçe Başkanının istifasıyla Siyasi ve hukuki işler Başkanlığına getirildi. Giresun İlim Yayma Cemiyeti ve Türk Hava Kurumu Giresun şube yönetim kurulu üyelikleri görevlerinde bulundu. giresun Yeşilay Cemiyeti Yönetim kurulu üyeliği devam eden Mehmet Başer evli, biri HAkim biri Psikolojik Danışman 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NECATİ YILDIRIM

  Bulancak

  1975 YILINDA BULANCAK TA DOĞDUM İLK OKULUMU ORDU AKYAZICI İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM. AİLE MESLEĞİ OLAN TİCARETE ATILDIM VE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ORDU MÜSİAT KURUCUSUYUM .AK PARTİ 2002 YILINDA SİYASETE BAŞLADIM İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM VE ŞUAN AK PARTİ BULANCAK İLÇE BAŞKANIYIM 2011 YILINDA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM HALEN DEVAM. EVLİ 4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEJAT OKUYAR

  Şebinkarahisar

  "Nejat OKUYAR, 13 Mart 1979 yılında Giresun Şebinkarahisar’da doğmuştur.Babasının adı Bahattin, annesinin adı Leman’dır. Elektrik Elektronik bölümünde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Yaklaşık 20 yıllık ticaret hayatına devam ederken, 2008 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinde aktif siyasete başlamıştır. 2011-2014 yılları arsında ilçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığını yürüten Nejat OKUYAR, 9 Kasım 2014 tarihinde yapılan ilçe kongresinde AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanlığına Seçilmiştir. İngilizce bilen Okuyar, evli ve 1 çocuk babasıdır. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER BAYRAM

  Yağlıdere

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMET KÜÇÜK

  Keşap

  İlk ve orta okulu keşap ilçesinde okudum. Lise öğrenimimi giresunda tamamladım. 2003 yılında liseden mezun olup üniversiteye başladım. 2007 yılında mezun oldum. 2008 yılında edirnede vatani görevimi yaptıktan sonra keşap ilçesinde mühendislik ofisi açtım. Şuan keşap ilçesinde ikamet etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAMİ KAYA

  Güce

 • ×

  İlçe Başkanı

  YILMAZ DEDE

  Doğankent