• ×

  İlçe Başkanı

  ADEM ÇAKIR

  Keşap

  17.02.1969 tarihinde Keşap ilçesinin karabedir mahallesinde doğdum. ilk,orta ve lise eğitimimi keşapta tamamladım. 18 yıl boyunca özel bir otobüs firmasında banko memuru olarak çalıştım. 6 yıldır keşap ilçesinde esnaflık yapmaktayım. Siyasi hayatıma refah partisinde başladım. Doğru yol partisinden belediye meclis üyesi adayı oldum. 2007 yılından beri Ak Parti ailesindeyim. yönetim kurulunda sosyal işler başkanlığı yaptım, skm başkanlığı yaptım. 30 mart yerel seçimlerinde il genel meclis üyeliğine seçildim. 2014 temmuz ayında genel merkez tarafından ilçe başkanlığına atandım. 19 kasım 2014 tarihinde yapılan kongrede tekrar ilçe başkanı oldum. evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET SALİH BAL

  Güce

  "1977 Tirebolu Doğumlu Ahmet Salih BAL ilk ve orta öğrenimi gücede tamamladı.Lise Öğreniminide gücede tamamlayarak daha sonra askerlik görevini yerine getirdi. Dededen babadan bu yana sürdürdükleri ticari faaliyetlerini kendi şirketlerini kurarak devam ettirmektedirler. 2006 yılında AK PARTİ Ailesine yönetim kurulu üyesi olarak katılmıştır. İki dönem Seçim İşleri Başkanlığı Bir dönem Yerel Yönetimler Başkanlığı yapmıştır. Daha sonra 21 Kasım 2013 tarihinde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığının Ataması ile İlçe Başkanlığı Görevine Atanmıştır. 12 Kasım 2014 Tarihinde İlçe Kongresiyle Tekrardan İlçe Başkanlığına Seçilmiştir. Halende Görevine Devam etmektedir. Evli ve Üç cocuk babası olan Ahmet Salih BAL Kendilerine at Aile Şirketinin Başında Ticari Faaliyetlerine devam etmektedir."

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ KÜÇÜKAYDIN

  Espiye

  "25.05.1955 yılında İstanbul’da doğdum.İlk,orta ve lise öğretimimi İstanbul’da Zeytinburnu’nda tamamladım.Daha sonra İstanbul iktisadi ticari bilimler akademisini (Şimdiki Marmara Ünv.) 1979 yılında okudum.Sayın cumhurbaşkanımız sınıf arkadaşımdır.Beraber okuduk. 1981 yılında Erzincan’da dört aylık kısa dönem askerlik görevimi yaptım. Yine aynı yıl bir ithalatçı firma olan Pürsan A.Ş. İstanbul bir fiil 20 sene çalıştım. Sırasıyla muhasebe şefliği ve müdürlüğü görevlerinde bulundum.1999 Gölcük depreminden sonra memleketime Giresun’a döndüm.Ak parti teşkilatının 2002 yılından beri içerisindeyim.Ak parti Espiye teşkilatının 2009 yılından bu yana resmi üyesiyim.16 Kasım 2014 tarihindeki kongrede başkan seçildim.Halen Espiye ilçe teşkilatının başkanıyım. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYDIN AKBAŞ

  Dereli

  1974 Giresun doğumluyum.İlk, orta, liseyi Derelide,yüksek okulumu Eskişehir Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. Kendi işim Ay-Nes İnş. Ltd. Şirketinin Genel Müdürü olarak devam etmekteyim. 2007 yılında AK Partiye üye oldum.2007-2017 yılları arasında yönetim kurulunda Teşkilat başkanlığı, siyasi hukuk işleri başkanlığı,SKM başkanlığı parti içinde çeşitli görevlerde bulundum.1 kasım 2017 de Genel merkezin göstermiş olduğu aday olarak İlçe Başkanlık için seçime girdim. 16 kasım 2017 de AK Parti İlçe Başkanı oldum. Halen Dereli AK Parti İlçe Başkanı olarak görevimi yapmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN BİLGE

  Çanakçı

 • ×

  İlçe Başkanı

  BAYRAM DURDU

  Yağlıdere

  İlk orta ve lise eğitimimi Yağlıdere'de tamamladım. Üniversite Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yurt içi ve Yurt Dışında Holding şirketlerinde Finans ve Mali İdari İşler Müdürlüğü yaptım 2009 yılından itibaren İlçe Teşkilatında aktif olarak çeşitli kademelerde görev aldım. Mahalle/köy başkanlığı, Yönetim Kurulu üyeliği, İl ve ilçe kongre delegeliği, sandık partili üye, sandık resmi başkanı gibi herkademede görev aldım ve 12 kasım 2017'de 6. Olağan kongre ile ilçe başkanı oldum ve bu görevde halen devam etmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜRSEL YILMAZ

  Eynesil

  GÜRSEL YILMAZ 1969 YILINDA GİRESUN'UN EYNESİL İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİ. İLK , ORTA VE LİSE'Yİ EYNESİL'DE TAMAMLADI.EYNESİL İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUDUR. AZ DERECEDE ARAPÇA DİL BİLGİSİ BULUNMAKTADIR. EYNESİL İLÇESİNDE İKAMET EDEN GÜRSEL YILMAZ SİYASI HAYATINDA PARTİMİZ KADEMELERİNİN ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE GÖREV ALDI. 2001 YILINDA KURUCU İLÇE BAŞKANI OLARAK ÜÇ DÖNEM İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTI. 2011 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLİP İKİ YIL İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI,DOĞANKENT VE GÖRELE DEN SORUMLU İL KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREV YAPTIM. 2014 YILINDA YEREL SEÇİMDE BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OLDUM VE AYNI SEÇİMDE İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. 2017 YILINDA TEKRAR EYNESİL AKPARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM. EYNESİL İLÇESİNDE TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN DURMUŞKAYA

  Tirebolu

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRİ ÖZDEMİR

  Piraziz

  15.01.1968 TARİHİNDE GİRESUN İLİ PİRAZİZ İLÇESİ NEFSİ PİRAZİZ KÖYÜNDE DOĞDUM. İLK VE ORTAOKULU KÖYÜMDE TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN ATATÜRK LİSESİNDE TAMAMLADIM. DAHA SONRA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ Nİ 1994 YILINDA BİTİREREK EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM. MEZUNİYETTEN SONRA KENDİ MEMLEKETİME VE İNSANIMA HİZMET VERME ADINA PİRAZİZ İLÇESİNDE ÖZDEMİR ECZANESİNİ KURARAK MESLEK HAYATINA BAŞLADIM. 20 YILI AŞKIN SÜREDİR AYNI YERDE HİZMET VERMEKTEYİM. ORTA DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAMİL OK

  Görele

 • ×

  İlçe Başkanı

  METE BAHADIR YILMAZ

  Merkez

  1990 GİRESUN LİSESİ MEZUNUYUM.1997 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA ÇEŞİTLİ İNŞAATLARDA ÇALIŞTIM VE DİL EĞİTİMİ ALDIM.2004-2007 YILLARI ARASINDA AK PARTİ GİRESUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ,İMAR KOMİSYONU ÜYELİĞİ VE BAŞKANLIĞI,BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2009-2011 YILLARI ARASINDA ANKARA TELEKOMÜNİKASYON VE İLETİŞİM BAŞKANLIĞI HİZMET BİNASI İÇİN PROJE MÜDÜRÜ OLARAK BİTİRDİM.HALEN 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE DEVAM EDİYORUM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUAMMER GÜLEÇ

  Çamoluk

  01/01/1964 Kutluca Köyü doğumlu. İlkokulu Kutluca köyünde okudu. Ortaokulu İstanbul'da okudu, 12 Eylül'de yurdu kapanınca tekrar köyüne döndü. Çamoluk'ta Baba mesleği olan inşaat işi ile iştigal ediyor. İnşaat sektöründe bir çok alanda faaliyet gösterdi.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NECATİ YILDIRIM

  Bulancak

  1975 YILINDA BULANCAK TA DOĞDUM İLK OKULUMU ORDU AKYAZICI İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM. AİLE MESLEĞİ OLAN TİCARETE ATILDIM VE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. ORDU MÜSİAT KURUCUSUYUM .AK PARTİ 2002 YILINDA SİYASETE BAŞLADIM İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM VE ŞUAN AK PARTİ BULANCAK İLÇE BAŞKANIYIM 2011 YILINDA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM HALEN DEVAM. EVLİ 4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEJAT OKUYAR

  Şebinkarahisar

  "Nejat OKUYAR, 13 Mart 1979 yılında Giresun Şebinkarahisar’da doğmuştur.Babasının adı Bahattin, annesinin adı Leman’dır. Elektrik Elektronik bölümünde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Yaklaşık 20 yıllık ticaret hayatına devam ederken, 2008 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinde aktif siyasete başlamıştır. 2011-2014 yılları arsında ilçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığını yürüten Nejat OKUYAR, 9 Kasım 2014 tarihinde yapılan ilçe kongresinde AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanlığına Seçilmiştir. İngilizce bilen Okuyar, evli ve 1 çocuk babasıdır. "

 • ×

  İlçe Başkanı

  RÜŞAN ÖZDEN

  Doğankent

  1977 yılında Doğankentte dünyaya geldim. İlk ve ortaöğrenimimi Doğankentte tamamladım. Liseyi Trabzonda okudum. Liseden sonra İstanbulda bir kargo şirketinde 3 yıl muhasiplik yaptım. 1997-1999 yılları arasında vatani görevimi yerine getirdim. 2000 yılının sonunda evlendim. 2001 yılının başında Almanyaya gittim. 10 yıl Almanyada yaşadım. Bu süre içersinde Milli Görüş Teşkilatlarında,bulunduğum şehirde çeşitli görevler aldım. 2010 yılında Türkiyeye kesin dönüş yapıp Giresuna yerleştim. Şuan özel bir şirkette işletmecilik yapıyorum. İki çocuk babsıyım. Giresun Üniversitesinde öğrenimimi tamamladım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YALÇIN EKER

  Alucra