• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  CUMHUR KARAHASAN

  1971 AYDINDERE/BULANCAK DOĞUNLU. AYDINDERE İLKÖĞRETİM OKULU MEZUNU.2009-2014 YILLARI İL GENEL MECLİS ÜYESİ VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYON BAŞKANI,DENİZ YILDIZI DERNEĞİ KURUCUSU VE DERNEK BŞK YARDIMCISI OLUĞ HALEN GİMPA AVM YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  NİHAT EMİROĞLU

  1956 GÖRELE DOĞUMLUYUM.İLKOKULU ÇANAKÇI'DA OKUDUM.ORTAOKUL VE LİSEYİ GİRESUN İMAM-HATİP OKULUNDA TAMAMLADIM.İLK MEMURLUK GÖREVİNE 28 ŞUBAT 1975 YILINDA BAŞLADIM.1979 YILINDA ASKERE GİTTİM.1980 YILINDA ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIM.1981 YILINDA GÖRELE MÜFTÜLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADIM.1989 YILINDA ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER YÜKSEK OKULUNU BİTİRDİM.1993 YILINDA GİRESUN KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜNE GEÇİŞ YAPTIM.1998 YILINDAN 2004 YILINDA KADAR KÜLTÜR MEMUR-SEN GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ YAPTIM.2004 YILINDA EMEKLİ OLDUM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  NAİM ELMAS

  1965 GİRESUN DOĞUMLUYUM.İLKOKULU GAZİPAŞA'DA BİTİRDİM.ESNAF OLARAK HAYATIMI DEVAM ETTİRMEKTEYİM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU

  1976 YILINDA GİRESUN'DA DOĞDUM. BABASININ ADI AHMET ANNESİNİN ADI HURİ'DİR.GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİNİ BİTİRDİ. 1988 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ OLAN FREŞA İÇECEK SAN.VE TİC.A.Ş'DE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADI.2012 YILINDA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLE SİYASETE GİRDİ. İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU.SİYASET HAYATI AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. GİRESUN TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELİĞİ YAPAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKĞLU 2009-2011 YILLARI ARASINDA GİRESUN GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANLIĞI YAPMIŞTIR.İŞ ADAMI OLAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  GÜLCAN GÜNAYDIN

  1974 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLU. GİRESUN İMAM HATİP LİSESİ 1992 YILINDA MEZUN OLDU. 2013 YILINDA MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK AK PARTİDE GÖREVE BAŞLADI. 2015 YILINDA MERKEZ İLÇE 5.OLAĞAN KONGRESİ İLE YENİDEN İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ.25 MART 6.OLAĞAN İL KONGRESİ İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEÇİLDİ.HALEN İL SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANI OLARAK GÖREVE DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ 3 ÇOCUK ANNESİ.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MUSTAFA KARABIÇAK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  HALDUN ŞEHİTOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HALUK GÜNGÖR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ÖMER FARUK ERTEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MUSTAFA ÖZYILMAZ

  10.09.1977 YILINDA GİRESUN MERKEZ ÇİMŞİR KÖYÜNDE DOĞDU. İLK VE ORTAOKULU MERKEZ SULTANİYE OKULUNDA TAMAMLADI. LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN TİCARET MESLEK LİSESİNDE 1994 YILINDA TAMAMLADI. AYNI YIL SMM DENİZ KIRAN MUHASEBE OFİSİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.1999 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA AYNI İŞYERİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİ. 2006 YILINDA AK PARTİ GİRESUN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2006-2018 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜ. GİRESUN DERNEKLER FEDERASYONU, BATLAMALILAR DERNEĞİ, GÖNÜLLÜ EĞİTİM VE HAYAT BOYU ÖĞRENME DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİ OLAN MUSTAFA ÖZYILMAZ, İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNU EVLİ 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  YASEMİN ÖZDEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  PINAR KAHRAMAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ALEMDAR AKAR

  1982 YILINDA GİRESUN MERKEZ İLÇESİNDE DOĞDUM. GİRESUN'DA İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATIMA İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE DEVAM ETTİM.2007 YILINDA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRARAK,2011 YILI MART AYINA KADAR İSTANBUL'DA ÇEŞİTLİ HUKUK BÜROLARINDA ÇALIŞTIM. 2011 YILINDA EVLİLİK KARARI NETİCESİNDE GİRESUN'A DÖNÜŞ YAPARAK GİRESUN BAROSUNA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRDIM. 2001 YILINDA EŞİM GÜLİZ HANIM İLE EVLENDİM.EVLİ 1 KIZ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NADİR KARAHAN