• ×

  İl Başkanı

  AYTEKİN ŞENLİKOĞLU

  Giresun Abacıbükü İlkokulundan ve daha sonra 1990 yılında da Giresun İmam Hatip lisesinden mezun oldu. 1990 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 1995 yılında yatay geçiş yaptığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Avukatlık stajını tamamladı. 1997 yılında serbest avukat olarak Giresun’da çalışmaya başladı. Ayrıca Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü 4. sınıfta okumaktadır. 2001 yılında AK Parti Giresun Kurucu İl Başkan yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı olarak görev alan Şenlikoğlu, daha sonra oluşan AK Parti İl yönetiminde de İl Teşkilat Başkanı olarak görev aldı. 2004 yılında Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından İl Başkanı olarak görevlendirildi ve bu görevini 2006 yılına kadar 2 yıl sürdürdü. 2006 yılı haziran ayında Genel Başkanımızın da katıldığı kongrede görevini devretti. 2009 yılından sonra İl yönetimlerinde tekrar görev aldı, Yerel Yönetimler Başkanlığı ve Medya Tanıtım Başkanlığı görevlerini yürüttü.2011 yılında Milletvekili aday adayı oldu. 2013 yılı Ekim ayında Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Giresun Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildi. Genel Merkezin Milletvekili aday adayı olacak kişilerin teşkilatlarda İlçe Başkanı yada İl Başkanı olarak görev almamaları yönündeki ilke kararı gereğince 07.12.2014 tarihinde yapılan 5. Olağan kongrede ilçe başkanlığına aday olmadı ve görevini devretti. Bir dönem Giresun Baro yönetiminde bulundu. Bazı dernek ve vakıflarda yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Şenlikoğlu, halen Giresun’da serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALEMDAR AKAR

  1982 YILINDA GİRESUN MERKEZ İLÇESİNDE DOĞDUM. GİRESUN'DA İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATIMA İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE DEVAM ETTİM.2007 YILINDA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRARAK,2011 YILI MART AYINA KADAR İSTANBUL'DA ÇEŞİTLİ HUKUK BÜROLARINDA ÇALIŞTIM. 2011 YILINDA EVLİLİK KARARI NETİCESİNDE GİRESUN'A DÖNÜŞ YAPARAK GİRESUN BAROSUNA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRDIM. 2001 YILINDA EŞİM GÜLİZ HANIM İLE EVLENDİM.EVLİ 1 KIZ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AŞKI KONAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ATAKAN AYVAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CUMHUR KARAHASAN

  1971 AYDINDERE/BULANCAK DOĞUNLU. AYDINDERE İLKÖĞRETİM OKULU MEZUNU.2009-2014 YILLARI İL GENEL MECLİS ÜYESİ VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYON BAŞKANI,DENİZ YILDIZI DERNEĞİ KURUCUSU VE DERNEK BŞK YARDIMCISI OLUĞ HALEN GİMPA AVM YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBRU TURAN

  13.09.1989 GİRESUN'DA DOĞDU.LİSE ÖĞRENİMİN GİRESUN HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİNDE 2007 YILINDA LİSANS EĞİTİMİNİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH. BÖLÜMÜ 2011 YILINDA TAMAMLAYARAK MEZUN OLDU.2011 YILINDA BAŞLAMIŞ OLDUĞU İŞ HAYATINA TÜRKİYE'NİN BİRÇOK NOKTASINDA MESLEKİ ALANLARINDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIKTAN SONRA 2013 YILINDAN İTİBAREN KURMUŞ OLDUĞU ŞAHIS FİRMASIYLA MÜHENDİSLİK VE TİCARET ALANINDAKİ ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRMEKTEDİR.SİYASİ HAYATINA 2011 YILINDA AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLADI.2015 YILINDA AK PARTİ GİRESUN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH ALTIYAPRAK

  1980 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ GİRESUN'DA TAMAMLADIM. 2005 YILINDA DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. BİR SÜRE YOZGAT BOĞAZLIYAN'DA ŞANTİYECİLİĞİN ARDINDAN GİRESUN BELEDİYESİ'NDE İŞE BAŞLADIM. 5 YIL BOYUNCA GİRESUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA İSTİFA EDEREK ÖZEL BİR YAPI DENETİM ŞİRKETİ KURDUM. HALEN AYNI YAPI DENETİM ŞİRKETİNİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTMEKTEYİM. BU SÜREÇTE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, GİRESUN TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GİBİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ,2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU

  1976 YILINDA GİRESUN'DA DOĞDUM. BABASININ ADI AHMET ANNESİNİN ADI HURİ'DİR.GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİNİ BİTİRDİ. 1988 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ OLAN FREŞA İÇECEK SAN.VE TİC.A.Ş'DE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADI.2012 YILINDA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLE SİYASETE GİRDİ. İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU.SİYASET HAYATI AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. GİRESUN TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELİĞİ YAPAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKĞLU 2009-2011 YILLARI ARASINDA GİRESUN GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANLIĞI YAPMIŞTIR.İŞ ADAMI OLAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDEM AYDIN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLCAN GÜNAYDIN

  1974 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLU. GİRESUN İMAM HATİP LİSESİ 1992 YILINDA MEZUN OLDU. 2013 YILINDA MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK AK PARTİDE GÖREVE BAŞLADI. 2015 YILINDA MERKEZ İLÇE 5.OLAĞAN KONGRESİ İLE YENİDEN İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ.25 MART 6.OLAĞAN İL KONGRESİ İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEÇİLDİ.HALEN İL SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANI OLARAK GÖREVE DEVAM ETMEKTEDİR. EVLİ 3 ÇOCUK ANNESİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLSÜN ŞAHİN

  01.04.1988 GİRESUN DERELİ İLÇESİ DOĞUMLUYUM. İLK ÖĞRETİMİMİ GİRESUN MERKEZ TEYYAREDÜZÜ KENAN EVREN İLKÖĞRETİM OKULU VE 19 EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN ATATÜRK LİSESİNDE YABANCI DİL BÖLÜMÜNDE BİTİRDİM.ÜNİVERSİTESİ EĞİTİMİMİ 2007-2009 YILLARINDA SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ORGANİK TARIM PROGRAMINI BİTİRDİM.2010-2013 YILLARI ARASINDA ANADOLU ÜNİ.TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.2014 YILINDA KAYIT YAPTIRDIĞIM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜNE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. İŞ HAYATIMA 2009 YILINDA SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.PRGANİK TARIM BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA TARIM BAKANLIĞININ AÇMIŞ OLDUĞU TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİNİ ALDIKTAN SONRA SINAVI BAŞARIYLA VEREREK TARIM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAMI ALDIM.2010 YILI AĞUSTOS AYINDA ORDU İLE GÜLKÖY İLÇESİNDE ZİRAAT ODASINDA TARIM DANIŞMANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.2011 YILI NİSAN AYINDA GİRESUN TİREBOLU İLÇESİNDE 3 YIL TARIM DANIŞMANLIĞI GÖREVİ YAPTIM.2014 YILI NİSAN AYINDA GİRESUN İLİ DUROĞLU BELDESİNDE AÇMIŞ OLDUĞUM BÜRODA KENDİ İŞİMİ SERBEST TARIM DANIŞMANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN KORKMAZ

  1969 YILINDA BULANCAK İLÇESİNDE DOĞDU.ÇOCUKLUK YILLARINI ŞEMSETTİN MAHALLESİNDE GEÇİRDİ.İLKOKULU BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BULANCAK İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA ŞAM EBUN NUR ÜNİVERSİTESİNDE BİR YIL SÜRE İLE İSLAMİ İLİMLER VE ARAPÇA EĞİTİMLERİ ALDI.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ SİVAS ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. TÜRKİYE'NİN İLK OPTİSYENLERİNDEN BİRİ OLAN HAKAN KORKMAZ ÖĞRENCİLİK YILLARI VE SONRASINDA SİVAS VE FETHİYE'DE MUHTELİF RADYOLARDA YAYIN YÖNETMELİĞİ DE YAPTI.ÜNİVERSŞTE EĞİTİMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP EDOĞANIN İSTNABUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK DAİRESİ BAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE 4 YIL TEKNİK ELEMAN OLARAK GÖREV YAPTI. DAHA SONRA BU GÖREVİNDEN İSTİFA EDİP MEMLEKETİ GİRESUN'A YERLEŞEREK TİCARETE ATILDI. GİRESUN İL MERKEZİ VE BULANCAK İLÇESİNDE HAKAN OPTİK MAĞAZALARINI AÇTI.ÜLKER'İN ORDU BÖLGE BAYİİ OLAN KOR-GÜN GIDA'NIN ORTAKLARINDAN BİRİ OLARAK TİCARİ FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. SPOR VE EDEBİYATLA DA YAKINDAN İLGİLENEN HAKAN KORKMAZ BİR ARA BULANCAK KARADENİZ GÜCÜ , BULANCAK SPOR ALTYAPI FUTBOL TAKIMINDA VE GİRESUN SAĞLIK SPOR KULÜPLERİNDE AMATÖR OLARAK FUTBOL OYNADI.AKTİF SİYASİ HAYATINA AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İLE BAŞLAYAN HAKAN KORKMAZ FARKLI ZAMANLARDA AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ OLAN YEREL YÖNETİMLER, MEDYA VE TANITIM VE DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI HİZMETLERİNDE BULUNDU. HALEN SOSYOLOJİ ALANINDA LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM EDEN ARAPÇA BİLEN HAKAN KORKMAZ EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALDUN ŞEHİTOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE ÖZTÜRK

  17.10.1978 HAVZA DOĞUMLU. LADİK 100.YIL İLKOKULU,TERME ORTAOKULU VE GİRESUN LİSESİNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TİREBOLU MESLEK YÜKSEK OKULU BİLGİSAYARLI MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.DAHA SONRA LİSANS EĞİTİMİNİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE TAMAMLADI.EVLİ, 2013 EKİM AYINDAN BERİ SİYASETİN AKTİF OLARAK İÇİNDEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM ERHAN

  1972 GİRESUN DERELİ YUVA KÖYÜ DOĞUMLU.LİSE MEZUNU.ERHANLAR GİYİM MAĞAZALARI,KİMLİK TRİKO,ERHANLAR İNŞAAT FİRMALARININ SAHİBİ.GİRESUN TİCARET ODASI KOMİTE BAŞKANI,YUVA KÖYÜ DERNEĞİ BAŞKANI,YENİ DÜNYA VAKFI GİRESUN ŞUBE YÖNETİCİLİĞİ.2009-2014 GİRESUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ 2003'DEN BU YANA GİRESUN AK PARTİ TEŞKİLATLARININ ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV YAPTI.HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREVİNE DEVAM ETMEKTE.EVLİ 2 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KENAN TATLI

  01.01.1960 BULANCAK DOĞUMLUYUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI.SİYASETE AK PARTİ KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLADI.2003-2004 YILLARINDA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI YAPTI. BİR DÖNEM SİYASETE ARA VERDİ.2013 EKİM AYINDA YENİDEN AKTİF OLARAK SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANI OLARAK SİYASETE BAŞLADI.14 ŞUBAT 2015 5.OLAĞAN İL KONGRESİYLE BİRLİKTE YENİDEN İL YÖNETİMİ KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KARABIÇAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÖZYILMAZ

  10.09.1977 YILINDA GİRESUN MERKEZ ÇİMŞİR KÖYÜNDE DOĞDU. İLK VE ORTAOKULU MERKEZ SULTANİYE OKULUNDA TAMAMLADI. LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN TİCARET MESLEK LİSESİNDE 1994 YILINDA TAMAMLADI. AYNI YIL SMM DENİZ KIRAN MUHASEBE OFİSİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.1999 YILINDA VATİNİ GÖREVİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA AYNI İŞYERİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİ. 2006 YILINDA AK PARTİ GİRESUN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ. 2006-2018 YILLARI ARASINDA İDARİ VE MALİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜ. GİRESUN DERNEKLER FEDERASYONU, BATLAMALILAR DERNEĞİ, GÖNÜLLÜ EĞİTİM VE HAYAT BOYU ÖĞRENME DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİYİ OLAN MUSTAFA ÖZYILMAZ, İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNU EVLİ 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NADİR KARAHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAİL İPEK

  09.10.1960 YILINDA ALUCRA'DA DOĞDUM.İLK VE ORTA OKULU ALUCRA'DA LİSEYİ Ş.KARAHİSAR'DA OKUDUM.YÜKSEK OKULU GİRESUN EĞİTİM ENSTİTÜSÜNDE 1979 YILINDA ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADIM.YURDUN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA 2006 YILINDA EMEKLİ OLDUM.2006 YILINDAN İTİBAREN AR-GE SEÇİM İŞLERİ,SİYASET AKADEMİSİ İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 2009-2011 SKM BAŞKANLIĞI 3 DÖNEMDİR'DE 5.OLAĞAN KONGREYE KADAR İL TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAİM ELMAS

  1965 GİRESUN DOĞUMLUYUM.İLKOKULU GAZİPAŞA'DA BİTİRDİM.ESNAF OLARAK HAYATIMI DEVAM ETTİRMEKTEYİM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİHAT EMİROĞLU

  1956 GÖRELE DOĞUMLUYUM.İLKOKULU ÇANAKÇI'DA OKUDUM.ORTAOKUL VE LİSEYİ GİRESUN İMAM-HATİP OKULUNDA TAMAMLADIM.İLK MEMURLUK GÖREVİNE 28 ŞUBAT 1975 YILINDA BAŞLADIM.1979 YILINDA ASKERE GİTTİM.1980 YILINDA ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIM.1981 YILINDA GÖRELE MÜFTÜLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADIM.1989 YILINDA ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER YÜKSEK OKULUNU BİTİRDİM.1993 YILINDA GİRESUN KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜNE GEÇİŞ YAPTIM.1998 YILINDAN 2004 YILINDA KADAR KÜLTÜR MEMUR-SEN GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ YAPTIM.2004 YILINDA EMEKLİ OLDUM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER FARUK ERTEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN CİVELEK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN ÖDEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  PINAR KAHRAMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELMA CEBECİ

  1966 YILI GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM.1985 GİRESUN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 2 ERKEK EVLADIM VAR.GİRESUN MERKEZDE TARIM İLAÇLARI VE GÜBRE BAYİLİĞİM VAR.HALEN BU İŞLE UĞRAŞMAKTAYIM.AK PARTİ KURULDUĞUNDAN BU YANA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDIM.4 YIL SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFINDA MÜTEVELLİ HEYETİNDE GÖREV ALDIM.3 DÖNEM İL KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE AR-GE BAŞKANLI,YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.2013 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDIM.EN SON 5.OLAĞAN KONGRESİ İLE TEKRAR İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TALAT HATTATOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN ÖZDEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YENER TÜRK

  İLK VE ORTA ÖĞRENIMINI DERELI ILÇESINDE, LISEYI GIRESUN ANADOLU TEKNIK LISESINDE TAMAMLADI. KANADA’DA BILGISAYAR TEKNOLOJILERI VE İŞLETME YÖNETIMI EĞITIMI ALDI.2011 YILI ÖZEL GIRESUN ENGELLI BAKIM MERKEZI, 2015 YILI ÖZEL ORDU BAKIM MERKEZI, 2016 YILI ÖZEL DERELI ENGELLI BAKIM MERKEZI, 2017 YILI ÖZEL ŞEBINKARAHISAR ENGELLI VE YAŞLI BAKIM MERKEZLERI NIN KURUCU BAŞKANLIĞINI YAPTI. HALEN MAVI YURT BAKIM VE SAĞLIK KURUMLARI A.Ş NIN İCRA KURULU BAŞKANLIĞI VE YURT A HABER AJANSI A.Ş. KURUCU YÖNETIM KURULU BAŞKANLIĞI,GÖREVLERINI YÜRÜTMEKTEDIR.EVLI VE 2 ÇOCUK BABASI OLAN YENER TÜRK. İYI DERECEDE İNGILIZCE BILMEKTEDIR.