• ×

  İl Başkanı

  AYTEKİN ŞENLİKOĞLU

  Giresun Abacıbükü İlkokulundan ve daha sonra 1990 yılında da Giresun İmam Hatip lisesinden mezun oldu. 1990 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 1995 yılında yatay geçiş yaptığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Avukatlık stajını tamamladı. 1997 yılında serbest avukat olarak Giresun’da çalışmaya başladı. Ayrıca Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü 4. sınıfta okumaktadır. 2001 yılında AK Parti Giresun Kurucu İl Başkan yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı olarak görev alan Şenlikoğlu, daha sonra oluşan AK Parti İl yönetiminde de İl Teşkilat Başkanı olarak görev aldı. 2004 yılında Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından İl Başkanı olarak görevlendirildi ve bu görevini 2006 yılına kadar 2 yıl sürdürdü. 2006 yılı haziran ayında Genel Başkanımızın da katıldığı kongrede görevini devretti. 2009 yılından sonra İl yönetimlerinde tekrar görev aldı, Yerel Yönetimler Başkanlığı ve Medya Tanıtım Başkanlığı görevlerini yürüttü.2011 yılında Milletvekili aday adayı oldu. 2013 yılı Ekim ayında Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından Giresun Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirildi. Genel Merkezin Milletvekili aday adayı olacak kişilerin teşkilatlarda İlçe Başkanı yada İl Başkanı olarak görev almamaları yönündeki ilke kararı gereğince 07.12.2014 tarihinde yapılan 5. Olağan kongrede ilçe başkanlığına aday olmadı ve görevini devretti. Bir dönem Giresun Baro yönetiminde bulundu. Bazı dernek ve vakıflarda yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Şenlikoğlu, halen Giresun’da serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ŞAHİN

  01.03.1975 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM.İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN'DA ,ÜNİVERSİTEYİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİNDEN HARİTA MÜHENDİSLİĞİ OLARAK BİTİRDİM. 2001 YILINDA AK PARTİ AİLESİNE KURUCU GİRESUN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLAMAK NASİP OLDU.2004 VE 2009 YEREL SEÇİMLERİNDE İKİ DÖNEM İNİŞDİBİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2014 YEREL SEÇİMLERİNDE GİRESUN MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM.HALEN MECLİS ÜYELİĞİ İLE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİM DEVAM ETMEKTEDİR.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALEMDAR AKAR

  1982 YILINDA GİRESUN MERKEZ İLÇESİNDE DOĞDUM. GİRESUN'DA İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATIMA İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE DEVAM ETTİM.2007 YILINDA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRARAK,2011 YILI MART AYINA KADAR İSTANBUL'DA ÇEŞİTLİ HUKUK BÜROLARINDA ÇALIŞTIM. 2011 YILINDA EVLİLİK KARARI NETİCESİNDE GİRESUN'A DÖNÜŞ YAPARAK GİRESUN BAROSUNA AVUKATLIK KAYDIMI YAPTIRDIM. 2001 YILINDA EŞİM GÜLİZ HANIM İLE EVLENDİM.EVLİ 1 KIZ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ AKSU

  15.02.1957 GİRESUN MERKEZ ERGENCE KÖYÜNDE DOĞDUM.İLKOKU ERGENCE KÖYÜMDE ORTA VE LİSEYİ GİRESUN İMAM HATİP OKULUNDA TAMAMLADIM.20.11.1976 YILINDA EVLENDİM. 3 TANE ERKEK EVLADIM VAR.1986-1988 YILLARI ARASINDA 1,5 YIL SUUDİ ARABİSTANIN MEKKE ŞEHRİNDE ÇALIŞTIM.1988'DE VATANIMA DÖNDÜM.İNŞAATLARDA USTA TAŞERON OLARAK ÇALIŞTIM.SİYASETE REFAH VE FAZİLET PARTİSİNDE İLÇE VE İL YÖNETİMLERİNDE AR-GE BAŞKANLIĞI,SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI VE SEÇİM KURULUNDA PARTİ TEMSİLCİLİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDUM.2002 YILINDA HASAN AYDIN BAŞKANLIĞINDA AK PARTİ KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDIM.AYHAN AKTEN,AYTEKİN ŞENLİKOĞLU,ZEKİ ÇAKIR,HASAN AYDIN BEYLERİN İL BAŞKANLIKLARINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ,EN SON HASAN ALİ TÜTÜNCÜ BAŞKANLIĞINDA KONGRE İLE YENİDEN İL YÖNETİM KURULU SEÇİLEREK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ALGÜN

  GİRESUN MERKEZ AKINCI KÖYÜ DOĞUMLUYUM.1967 YILINDA ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.1987 YILINDA YÜKSEK ÖĞRENİMİ TAMAMLADIM.1993 YILINA KADAR DEĞİŞİK OKULLARDA VE Y.YURDUNDA ÖĞRETMEN VE YÖNETİCİLİK YAPTIM.BU SÜRE İÇİNDE YARDIM DERNEKLERİ VE AMATÖR SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞININ YANI SIRA GÜREŞ VE MASA TENİSİ İL TEMSİLCİLİĞİ İ BAŞTA FUTBOL OLMAK ÜZERE GÜREŞ,ATLETİZM,BOKS VE MASA TENİSİ HAKEMLİĞİ VE GÖZLEMCİLİK YAPTIM.1994 YILINDAN İTİBAREN REFAH PARTİSİNDE MERKEZ İLÇE,FP VE SP İL BAŞKANLIĞI YİNE FP'DE MKYK ÜYELİĞİ YAPTIM.NUMAN KURTULMUŞ VE EKİBİ İLE AK PARTİ SAFLARINDA İKEN 14 ŞUBAT İL KONGRESİNDE İL YÖNETİMİNE SEÇİLDİM.EVLİ,4 ÇOCUK VE 2 TORUN SAHİBİYİM.HALEN BİR İNŞAAT FİRMASINDA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ RIZA ANAPA

  25.03.1961 TARİHİNDE BULANCAKTA DOĞDUM. İLK-ORTA OKULU BİTİRDİM.1976 YILINDA SEKA AKSU KAĞIT FABRİKASINA GİRDİM. 2003 YILINDA EMEKLİ OLDUM. SİYASETE REFAH PARTİSİ SON YÖNETİM KURULU İLE BİRLİKTE GİRDİM.KAPATILAN REFAH PARTİSİNDEN SONRA FAZİLET ,SAADET PARTİLERİNDE KURUCU YÖNETİM KURULLARINDA ÇALIŞTIM. SAADET PARTİSİNDE İL MÜFETTİŞİ OLARAK GÖREV YAPTIM. HAS PARTİYİ KURDUK. HAS PARTİNİN KURUCU İL BAŞKANLIĞINI YAPTIM. AK PARTİYE GEÇTİKTEN SONRA HASAN AYDIN BEY'İN YÖNETİMİNE DAVET EDİLDİK.TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ÇALIŞTIM. 5.OLAĞAN İL KONGRESİNDE TEKRAR İL YÖNETİMİNE SEÇİLDİM. SEKA AKSU MENSUPLARI CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ BAŞKANLIĞI 1985-2003 BURUNUCU KÖYÜ KALKINDIRMA,KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ 2007-2015 TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ GİRESUN ŞUBESİNİ 27.02.2015 TARHİNİDE KURDUM.EVLİ VE İKİ KIZ ÇOCUĞUM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ARZU DAMCI

  20.07.1969 TARİHİNDE GİRESUN'DA DOĞDUM.İLK-ORTA-LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN'DA TAMAMLADIM.3 ÇOCUK ANNESİYİM. AK PARTİ AİLESİNE 2004 YILINDA KATILDIM.İL KADIN KOLLARI VE İL YÖNETİMİNDE GÖREVLERDE BULUNDUM.ÇEŞİTLİ STK'LAR DA HALEN GÖREV YAPMAKTAYIM. ÖZEL İŞ YERİMİZDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AŞKI KONAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEKİR BACACI

  02.07.1963 YILINDA GİRESUN'DA DOĞDUM.ALUCRA İLÇESİ KALEDİBİ KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLIYIM.GİRESUN GAZİPAŞA, ATATÜRK ORTAOKULUNDA OKUDUM. ORTA OKULDAN SONRA BABAM TİCARETLE UĞRAŞTIĞI İÇİN ONUN YANINDA 1978 YILINDA TİCARET HAYATINA ATILMIŞ OLDUM.1983 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPMAK İÇİN İLK ÖNCE ACEMİ BİRLİĞİ OLAN İSTANBUL DAHA SONRA USTA BİRLİĞİM OLAN AĞRI PATNOS İLÇESİNDE VATANİ GÖREVİMİ YAPARAK 1985 YILINDA TEKRAR GİRESUN'A DÖNEREK TİCARET HAYATIMA DEVAM ETTİM.1986 YILINDA HAYATIMIN EN GÜZEL YILI OLDU,ŞİMDİKİ YOL ARKADAŞIM EŞİMLE TANIŞIP EVLENDİM.4 ÇOCUK BABASIYIM.3 OĞLUM 1 KIZIM VAR.SİYASİ HAYATIM 2006 YILINDA AK PARTİ GİRESUN MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNE KATILARAK BAŞLADIM.BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK BAŞLADIĞIM SİYASET HAYATIMA 3 DÖNEM GÖREV ALDIKTAN SONRA 2013 YILINDA AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM VE HALEN DE DEVAM ETMEKTEYİM.TİCARİ FAALİYETİME 21.08.2002 YILINDA KURMUŞ OLDUĞUMUZ AİLE ŞİRKETİ OLAN,BACACI MENSUCAT PAZ.LTD.ŞTİ'Nİ KURARAK DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMİL BALIK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CUMHUR KARAHASAN

  1971 AYDINDERE/BULANCAK DOĞUNLU. AYDINDERE İLKÖĞRETİM OKULU MEZUNU.2009-2014 YILLARI İL GENEL MECLİS ÜYESİ VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYON BAŞKANI,DENİZ YILDIZI DERNEĞİ KURUCUSU VE DERNEK BŞK YARDIMCISI OLUĞ HALEN GİMPA AVM YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DERYA YILDIZ

  03.06.1990 YILINDA GİRESUN DERELİ İLÇESİNDE DOĞDUM.LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN LİSESİNDE 2007 YILINDA ,ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ 2011 YILINDA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ KİMYA TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2011-2014 YILLARI ARASINDA GİRESUN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİNDE LABORATUVARDA,DEVLET HASTANESİNDE MİKROBİYOLOJİDE LABORANT OLARAK ÇALIŞTIM. SİYASİ HAYATIMA 2011-2013,2013-2015 YILLARINDA 2 DÖNEM AK PARTİ GİRESUN İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ , İL SEKRETERLİĞİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI OLARAK DEVAM ETTİM.2015 YILI AK PARTİ GİRESUN 5.OLAĞAN İL KONGRESİ İLE BİRLİKTE İL YÖNETİM KURULU OLARAK SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBRU TURAN

  13.09.1989 GİRESUN'DA DOĞDU.LİSE ÖĞRENİMİN GİRESUN HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİNDE 2007 YILINDA LİSANS EĞİTİMİNİ 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH. BÖLÜMÜ 2011 YILINDA TAMAMLAYARAK MEZUN OLDU.2011 YILINDA BAŞLAMIŞ OLDUĞU İŞ HAYATINA TÜRKİYE'NİN BİRÇOK NOKTASINDA MESLEKİ ALANLARINDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIKTAN SONRA 2013 YILINDAN İTİBAREN KURMUŞ OLDUĞU ŞAHIS FİRMASIYLA MÜHENDİSLİK VE TİCARET ALANINDAKİ ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRMEKTEDİR.SİYASİ HAYATINA 2011 YILINDA AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLADI.2015 YILINDA AK PARTİ GİRESUN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK HALEN DEVAM ETMEKTEDİR.İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH ALTIYAPRAK

  1980 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ GİRESUN'DA TAMAMLADIM. 2005 YILINDA DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. BİR SÜRE YOZGAT BOĞAZLIYAN'DA ŞANTİYECİLİĞİN ARDINDAN GİRESUN BELEDİYESİ'NDE İŞE BAŞLADIM. 5 YIL BOYUNCA GİRESUN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA İSTİFA EDEREK ÖZEL BİR YAPI DENETİM ŞİRKETİ KURDUM. HALEN AYNI YAPI DENETİM ŞİRKETİNİN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTMEKTEYİM. BU SÜREÇTE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, GİRESUN TİCARET ODASI VE SANAYİ ODASI 12. MESLEK KOMİTESİ BAŞKANLIĞI GİBİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ, BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU

  1976 YILINDA GİRESUN'DA DOĞDUM. BABASININ ADI AHMET ANNESİNİN ADI HURİ'DİR.GİRESUN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME YÖNETİMİNİ BİTİRDİ. 1988 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ OLAN FREŞA İÇECEK SAN.VE TİC.A.Ş'DE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADI.2012 YILINDA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLE SİYASETE GİRDİ. İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU.SİYASET HAYATI AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR. GİRESUN TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELİĞİ YAPAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKĞLU 2009-2011 YILLARI ARASINDA GİRESUN GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANLIĞI YAPMIŞTIR.İŞ ADAMI OLAN EMRULLAH ÇAKIRMELİKOĞLU EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYÜP APAYDIN

  1985 yılında esnaf bir ailenin çocuğu olarak Giresun da dünyaya geldim. İlkokulu 1996 yılında Cumhuriyet ilköğretim okulunda, ortaokulu 2000 yılında Özel Çağrı Kolejinde, liseyi 2003 yılında Özel Seçkin Lisesinde tamamladım. Üniversite eğitimimi 2007 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladıktan sonra askerliğimi kısa dönem olarak İstanbul da tamamladım. Askerliğimin de ardından memleketim Giresun’a dönüp büro makineleri alanında faaliyet gösteren özle bir şirkette satış departmanından sorumlu olarak yaklaşık 10 ay çalıştıktan sonra dil eğitimi için New Orleans Üniversitesine Amerika’ya gittim. Kısa bir sürede İngilizce dil eğitimimi tamamlayıp Türkiye’ye döndüm. Şuan kuyumculuk sektöründe kendi iş yerimizde çalışmaktayım. 29.10.2011 tarihinde yapılan 3. olağan kongre ile AK Parti Giresun Gençlik Kolları yönetim kurulu listesine girdim yine aynı yönetimde Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yerine getirdim. 19.12.2013 tarihinde AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanlığına atandım. 14.02.2015 tarihinde yapılan 5. Olağan AK Parti Giresun İl Başkanlığı Kongresinde il yönetimi listesine girdim ve hâlihazırda il yönetim kurulu asil üyeliğim devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA HIDIR

  1971 BAYRAMŞAH KEŞAP DOĞUMLUYUM.İLKOKULU ALMANYA'DA,ORTA ÖĞRENİMİMİ GİRESUN ATATÜRK LİSESİNDE TAMAMLADIM. 1990 YILINDA GİRDİĞİM EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ TARIM EKONOMİSİ BÖLÜMÜNDEN 1995 YILINDA MEZUN OLDUM.1995-1996 YILLARINDA BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI EĞİTİMLERİ ALDIM.1996 YILINDA ÖZEL BİR EĞİTİM KURUMUNDA BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ YAPMAYA BAŞLADIM.12 YIL DEVAM ETTİM.2004 YILINDAN BERİ KURUMUN MÜDÜRLÜĞÜNÜ YÜRÜTÜYORUM. C SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIYIM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. ÇEŞİTLİ STK ÜYELİKLERİM VAR. BUNLAR;TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİLİĞİ YARDIMCISIYIM.DENİZ YILDIZI ADLI YARDIM DERNEĞİNİN ÜYESİYİM.SİYASİ GEÇMİŞİM İSE;FAZİLET PARTİSİ BULANCAK İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYELİĞİ, AK PARTİ KADIN KOLLARI BULANCAK İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYELİĞİ,İL KADIN KOLLARI ÜYELİĞİ VE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDUM. ORTA DÜZEYDE ALMANCA VE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLSÜN ŞAHİN

  01.04.1988 GİRESUN DERELİ İLÇESİ DOĞUMLUYUM. İLK ÖĞRETİMİMİ GİRESUN MERKEZ TEYYAREDÜZÜ KENAN EVREN İLKÖĞRETİM OKULU VE 19 EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN ATATÜRK LİSESİNDE YABANCI DİL BÖLÜMÜNDE BİTİRDİM.ÜNİVERSİTESİ EĞİTİMİMİ 2007-2009 YILLARINDA SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ORGANİK TARIM PROGRAMINI BİTİRDİM.2010-2013 YILLARI ARASINDA ANADOLU ÜNİ.TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.2014 YILINDA KAYIT YAPTIRDIĞIM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜNE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM. İŞ HAYATIMA 2009 YILINDA SİVAS CUMHURİYET ÜNİ.PRGANİK TARIM BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA TARIM BAKANLIĞININ AÇMIŞ OLDUĞU TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİNİ ALDIKTAN SONRA SINAVI BAŞARIYLA VEREREK TARIM DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAMI ALDIM.2010 YILI AĞUSTOS AYINDA ORDU İLE GÜLKÖY İLÇESİNDE ZİRAAT ODASINDA TARIM DANIŞMANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM.2011 YILI NİSAN AYINDA GİRESUN TİREBOLU İLÇESİNDE 3 YIL TARIM DANIŞMANLIĞI GÖREVİ YAPTIM.2014 YILI NİSAN AYINDA GİRESUN İLİ DUROĞLU BELDESİNDE AÇMIŞ OLDUĞUM BÜRODA KENDİ İŞİMİ SERBEST TARIM DANIŞMANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN KORKMAZ

  1969 YILINDA BULANCAK İLÇESİNDE DOĞDU.ÇOCUKLUK YILLARINI ŞEMSETTİN MAHALLESİNDE GEÇİRDİ.İLKOKULU BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BULANCAK İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA ŞAM EBUN NUR ÜNİVERSİTESİNDE BİR YIL SÜRE İLE İSLAMİ İLİMLER VE ARAPÇA EĞİTİMLERİ ALDI.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ SİVAS ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. TÜRKİYE'NİN İLK OPTİSYENLERİNDEN BİRİ OLAN HAKAN KORKMAZ ÖĞRENCİLİK YILLARI VE SONRASINDA SİVAS VE FETHİYE'DE MUHTELİF RADYOLARDA YAYIN YÖNETMELİĞİ DE YAPTI.ÜNİVERSŞTE EĞİTİMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP EDOĞANIN İSTNABUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK DAİRESİ BAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE 4 YIL TEKNİK ELEMAN OLARAK GÖREV YAPTI. DAHA SONRA BU GÖREVİNDEN İSTİFA EDİP MEMLEKETİ GİRESUN'A YERLEŞEREK TİCARETE ATILDI. GİRESUN İL MERKEZİ VE BULANCAK İLÇESİNDE HAKAN OPTİK MAĞAZALARINI AÇTI.ÜLKER'İN ORDU BÖLGE BAYİİ OLAN KOR-GÜN GIDA'NIN ORTAKLARINDAN BİRİ OLARAK TİCARİ FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. SPOR VE EDEBİYATLA DA YAKINDAN İLGİLENEN HAKAN KORKMAZ BİR ARA BULANCAK KARADENİZ GÜCÜ , BULANCAK SPOR ALTYAPI FUTBOL TAKIMINDA VE GİRESUN SAĞLIK SPOR KULÜPLERİNDE AMATÖR OLARAK FUTBOL OYNADI.AKTİF SİYASİ HAYATINA AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İLE BAŞLAYAN HAKAN KORKMAZ FARKLI ZAMANLARDA AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ OLAN YEREL YÖNETİMLER, MEDYA VE TANITIM VE DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI HİZMETLERİNDE BULUNDU. HALEN SOSYOLOJİ ALANINDA LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM EDEN ARAPÇA BİLEN HAKAN KORKMAZ EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİT YAĞLIDERE

  25 EYLÜL 1963 GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ PALAKLI MAHALLESİ DOĞUMLUYUM.İLK,ORTA,LİSE TAHSİLİMİ İSTANBUL ALİBEYKÖY'DE TAMAMLADIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM. AK PARTİ GİRESUN TEŞKİLATINDA 2009-2011 YILLARINDA İL YÖNETİM KURULUNDA ÇAMOLUK,ŞEBİNKARAHİSAR,KEŞAP VE YAĞLIDERE İLÇE KOORDİNATÖRÜ OLARAK GÖREV YAPTIM.2011-2012 YILLARINDA HACI MİKTAT MAHALLESİ BAŞKANI VE SEÇİMLERDE AYNI MAHALLEDE SANDIK GÖREVLİSİ OLARAK 6 YIL GÖREV YAPTIM.2014-2015 YILLARINDA AK PARTİ MERKEZ İLÇEDE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM.2015 YILI 5.OLAĞAN KONGREDE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK TEKRAR GÖREV ALDIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN DEMİR

  1957 Giresun Merkez Demirci Köyünde doğdu.1975 Giresun İmam-Hatip Lisesini ,1978 yılında da Giresun Eğitim Enstitüsünü bitirdi. Ayn yıl Mardin'in Midyat İlçesinde Meslek hayatına başladı.24 yıl Öğretmenlik ve Okul Yöneticiliği 2 yıl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü , 10 yıl da Milli Eğitim Müdür yardımcılığı yaptıktan sonra 2014 yılı Temmuz ayında emekliye ayrıldı.Evli ve 2 Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN TÜRKMEN

  1972 GİRESUN HAPAN KÖYÜ DOĞUMLUYUM. İLK-ORTA-LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN'DA TAMAMLADIM.ANKARA ÜNİVERSİTESİ 2. SINIFTAN AYRILARAK İŞ HAYATINA GİRMEK SORUNDA KALDIM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.HALEN GİRESUN NAKLİYAT A.Ş'N,N YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK İŞ HAYATIMI SÜRDÜRMEKTEYİM.SİYASİ HAYATIM AK PARTİ İLE BAŞLADI.AK PARTİ ÜYELİĞİM,KURULUŞ YILLARINDA DIR. SON 3 DÖNEMDİR DE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE ÖZTÜRK

  17.10.1978 HAVZA DOĞUMLU. LADİK 100.YIL İLKOKULU,TERME ORTAOKULU VE GİRESUN LİSESİNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TİREBOLU MESLEK YÜKSEK OKULU BİLGİSAYARLI MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.DAHA SONRA LİSANS EĞİTİMİNİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE TAMAMLADI.EVLİ, 2013 EKİM AYINDAN BERİ SİYASETİN AKTİF OLARAK İÇİNDEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA YILDIRIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM ERHAN

  1972 GİRESUN DERELİ YUVA KÖYÜ DOĞUMLU.LİSE MEZUNU.ERHANLAR GİYİM MAĞAZALARI,KİMLİK TRİKO,ERHANLAR İNŞAAT FİRMALARININ SAHİBİ.GİRESUN TİCARET ODASI KOMİTE BAŞKANI,YUVA KÖYÜ DERNEĞİ BAŞKANI,YENİ DÜNYA VAKFI GİRESUN ŞUBE YÖNETİCİLİĞİ.2009-2014 GİRESUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ 2003'DEN BU YANA GİRESUN AK PARTİ TEŞKİLATLARININ ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE GÖREV YAPTI.HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREVİNE DEVAM ETMEKTE.EVLİ 2 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM USTA

  1958 YILIDA GİRESUN MERKEZ DARIKÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU KÖYDE, ORTAOKUL, LİSE VE EĞİTİM ENSTİTÜSÜNÜ GİRESUN MERKEZDE OKUDUM. 1979 YILINDA ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. SIRAYLA ERZURUM, GAZİANTEP, TOKAT, GİRESUN VE ALUCRADA ÖĞRETMEN VE İDARECİLİK GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 1994-99 YILLARI ARASINDA FRANSA'DA TÜRKÇE VE TÜRK KÜLTÜR DERSLERİ ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM. YURT DIŞI GÖREVİNDEN SONRA GİRESUN MERKEZE BAĞLI KÖYLERDE VE MERKEZ TEYYAREDÜZÜ İLKÖĞRETİM OKULUNDA GÖREV YAPTIKTAN SONRA EMEKLİ OLDUM. EMEKLİ OLDUKTAN SONRA AK PARTİ GİRESUN İL YÖNETİM KURULUNDA SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI, İL SKM BAŞKANLIĞI, HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 4. OLAĞAN İL KONGRESİNDE SEÇİLEN İL YÖNETİM KURULUNDA SOSYAL İŞLER BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMET BÜYÜKTAŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KENAN TATLI

  01.01.1960 BULANCAK DOĞUMLUYUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI.SİYASETE AK PARTİ KURUCU İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLADI.2003-2004 YILLARINDA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI YAPTI. BİR DÖNEM SİYASETE ARA VERDİ.2013 EKİM AYINDA YENİDEN AKTİF OLARAK SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANI OLARAK SİYASETE BAŞLADI.14 ŞUBAT 2015 5.OLAĞAN İL KONGRESİYLE BİRLİKTE YENİDEN İL YÖNETİMİ KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ENGİN MEMİŞ

  06.02.1985 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM.İLK ÖĞRETİMİMİ GİRESUN NAMIK KEMAL İLKÖĞRETİM OKULUNDA 5.SINIFA KADAR OKUDUKTAN SONRA İSTANBUL ESENKENT 50. YIL BESİM KADIRGAN İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.DAHA SONRA ORTA ÖĞRETİMİMİ MALTEPE İMAM HATİP LİSESİ VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KASIMOĞLU KOLEJİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ( İNGİLİZCE) BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.2010-2011 TARİHLERİ ARASINDA VATANİ GÖREVİMİ TEKİRDAĞ İLİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA 2011 YILINDA MEMLEKETİM GİRESUN'A DÖNÜP KILIÇKENT İNŞAAT FİRMASININ SAHİBİ OLARAK TİCARİ FAALİYETLERİME DEVAM ETMEKTEYİM. SİYASİ HAYATIMA 2009 YILINDA İSTANBUL ATAŞEHİR GENÇLİK KOLLARINDA BAŞLADIM DAHA SONRA 2011-2013 TARİHLERİNDE İL GENÇLİK KOLLARI YEREL YÖNETİMLER BİRİM BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2013 YILINDAN İTİBAREN GİRESUN İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ZEKİ ÇÖCEN

  1969 GİRESUN DOĞUMLUYUM İLKOKULU GAZİPAŞA İLKOKULUNDA ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ GİRESUN İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİM.YAKLAŞIK 18 YILIDIR GİRESUN MERKEZDE TEKSTİL ÜZERİNE TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAİL İPEK

  09.10.1960 YILINDA ALUCRA'DA DOĞDUM.İLK VE ORTA OKULU ALUCRA'DA LİSEYİ Ş.KARAHİSAR'DA OKUDUM.YÜKSEK OKULU GİRESUN EĞİTİM ENSTİTÜSÜNDE 1979 YILINDA ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADIM.YURDUN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA 2006 YILINDA EMEKLİ OLDUM.2006 YILINDAN İTİBAREN AR-GE SEÇİM İŞLERİ,SİYASET AKADEMİSİ İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 2009-2011 SKM BAŞKANLIĞI 3 DÖNEMDİR'DE 5.OLAĞAN KONGREYE KADAR İL TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAİM ELMAS

  1965 GİRESUN DOĞUMLUYUM.İLKOKULU GAZİPAŞA'DA BİTİRDİM.ESNAF OLARAK HAYATIMI DEVAM ETTİRMEKTEYİM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİHAT EMİROĞLU

  1956 GÖRELE DOĞUMLUYUM.İLKOKULU ÇANAKÇI'DA OKUDUM.ORTAOKUL VE LİSEYİ GİRESUN İMAM-HATİP OKULUNDA TAMAMLADIM.İLK MEMURLUK GÖREVİNE 28 ŞUBAT 1975 YILINDA BAŞLADIM.1979 YILINDA ASKERE GİTTİM.1980 YILINDA ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIM.1981 YILINDA GÖRELE MÜFTÜLÜĞÜNDE GÖREVE BAŞLADIM.1989 YILINDA ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER YÜKSEK OKULUNU BİTİRDİM.1993 YILINDA GİRESUN KÜLTÜR MÜDÜRLÜĞÜNE GEÇİŞ YAPTIM.1998 YILINDAN 2004 YILINDA KADAR KÜLTÜR MEMUR-SEN GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ YAPTIM.2004 YILINDA EMEKLİ OLDUM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİMET PİR

  1967 GİRESUN MERKEZ DOĞUMLU.İMAM HATİP MEZUNU.AK PARTİ İL TEŞKİLATINA 2009 YILINDA DAHİL OLUP İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMIŞTIR.EVLİ ABDUL KERİM VE AYŞENUR İSİMLİ 2 ÇOCUK ANNESİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  REYHAN GÖBEL İNANÇ

  17.01.1978 TİREBOLU DOĞUMLUYUM.KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. MADEN SUYU VE MEŞRUBAT ÜRETİMİ YAPAN BİR TESİSİ İŞLETMEKTEYİM. EVLİYİM VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SAVAŞ AYHAN

  1966 GÜMÜŞHANE DOĞUMLUYUM.İLKOKUL GAZİANTEP'TE ORTAOKUL VE LİSE TAHSİLİMİ GİRESUN'DA TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTE TAHSİLİMİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE 1987 YILINDA TAMAMLAYARAK İNŞAAT TEKNİKERİ OLARAK MEZUN OLDUM.ÇEŞİTLİ BİNA İNŞAATLARI VE TRABZON ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ŞANTİYECİLİK,2004 YILINDA DERELİ BELEDİYESİNDE DE KISADA OLSA FEN İŞLERİNDE KAMU GÖREVİ YAPTIM.HALEN AKTİF OLARAK GİRESUN'DA 1992 YILINDA KURDUĞUMUZ AYBEK MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK BÜROMUZDA SERBEST OLARAK PROJE VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELMA CEBECİ

  1966 YILI GİRESUN MERKEZ DOĞUMLUYUM.1985 GİRESUN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 2 ERKEK EVLADIM VAR.GİRESUN MERKEZDE TARIM İLAÇLARI VE GÜBRE BAYİLİĞİM VAR.HALEN BU İŞLE UĞRAŞMAKTAYIM.AK PARTİ KURULDUĞUNDAN BU YANA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE GÖREV ALDIM.4 YIL SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFINDA MÜTEVELLİ HEYETİNDE GÖREV ALDIM.3 DÖNEM İL KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE AR-GE BAŞKANLI,YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.2013 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDIM.EN SON 5.OLAĞAN KONGRESİ İLE TEKRAR İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞENEL ERHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN CAN

  1975 YILINDA GİRESUN KEŞAP İLÇESİNDE DOĞDUM.BABAM EMEKLİ DİN GÖREVLİSİ,ANNEM EV HANIMIDIR. İLK-ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİ GİRESUN'DA BİTİRDİKTEN SONRA YÜKSEK ÖĞRENİMİMİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU İŞLETME BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.1990 YILINDA MUHASEBE MESLEĞİNE İLK ADIMIMI ATTIM.2003 YILINDA SERBEST MUHASEBECİ 2010 YILINDA İSE MALİ MÜŞAVİRLİK MESLEĞİNE GEÇİŞ YAPTIM VE HALEN GİRESUN'DA MESLEĞİME DEVAM ETMEKTEYİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEYNEL ABİDİN KARADAĞ

  1960 GİRESUN MERKEZ ÇİMŞİR KÖYÜ DOĞUMLUYUM.EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM. İLKOKULU MERKEZ SULTANİYE KÖYÜ ORTAOKULU MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA OKUDUM.1986 YILINDAN BU YANA GİRESUN'DA MÜTEAHİT OLARAK İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM.