• ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  TALHA FATSA

  Talha Fatsa, 1986 Yılında Giresun’un Görele ilçesinde doğdu. Giresun Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu olan Fatsa, 2013 yılından bu yana AK Parti Giresun İl Başkanlığı İl Sekreterya / Bilgi İşlem sorumlusu olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda teşkilat işlerinden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Fatsa, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  HÜSEYİN ÜZEYİR

  Hüseyin Üzeyir, 17 Temmuz 1985’de Giresun’un Dereli ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde öğrenim görmektedir. AK Parti 4. Olağan Büyük Kongresinde delegelik görevinde bulunan Üzeyir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Bakım ve Rehabilitasyon Müdürlüğünde çalışmaktadır. Hüseyin Üzeyir, Seçim işlerinden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan yardımcısıdır. Evli olan Üzeyir, orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  FATİH ÇİÇEKOĞLU

  Fatih Çiçekoğlu, 7 Mart 1991'de Giresun’da doğdu. Babasının adı Ahmet, Annesinin adı Ayşe'dir. Giresun Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık ve Sigortacılık bölümü bitirdi. Allianz sigortada iş hayatını sürdürmekte olan Çiçekçioğlu, AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesidir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  ŞUAYİP DEMİREL

  Şuayip Demirel, 25 Ocak 1993 yılında Giresun’da doğdu. Lisans eğitimini Giresun Üniversitesi Mobilya İç Tasarım bölümünde tamamlayan Demirel, A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak çalışmaktadır. Sosyal İşlerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Demirel, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  CÜNEYT ERDEM

  Cüneyt Erdem, 1 Kasım 1988 yılında Giresun’da doğdu. Aslen Dereli ilçesine bağlı Kızıltaş Köyündendir. Giresun Atatürk Lisesinden mezun olan Erdem, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde Özel Güvenlik olarak çalışmaktadır. Dış İlişkilerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Erdem, evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  HÜSEYİN DEMİREL

  Hüseyin Demirel, 1985 yılında Giresun’da doğdu. Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fidan ve Fidecilik Bölümünde tamamlayan Demirel, Giresun A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesinde danışman olarak çalışmaktadır. Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Demirel, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  SİNAN YÜCEL

  Sinan Yücel, 26 Ekim 1989’da Giresun Merkez’de doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Zeliha’dır. Giresun Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Elektrik Bölümünü bitirdi. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı destekleme kurumunda özel güvenlik görevlisi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Yücel, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  MEHMET SÜRÜCÜ

  Mehmet Sürücü, 25 Mayıs 1991 yılında Giresun'da doğdu. Giresun Üniversitesi Bilgisayar bölümü Mezunu olan Sürücü, İl Sekreterliği görevini yürütmektedir. Mehmet Sürücü, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  SAMET KONAL

  Samet Konal, 1 Aralık 1993 Giresun Merkez’de doğdu. Babasının adı Mustafa, Annesinin adı Yurdagül’dür. İlköğretimini Gazipaşa ilköğretim okulunda tamamlayan Konal, Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İlahiyat 2.sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmekte olan Konal, Ar-Ge ve Eğitimden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  MAHMUT KILIÇ

  Mahmut Kılıç, 8 Eylül 1992 yılında Giresun'da doğdu. Giresun Nurettin Canikli İmam Hatip Lisesi mezunu olan Kılıç, Ekonomi ve Mali İşlerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısıdır. Orta düzeyde İngilizce bilen Kılıç, evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  KADİR ÖZTÜRK

  Kadir Öztürk, 1993 yılında Konya’da doğdu. Babasının adı Hacı Mustafa, Annesinin adı Sebahat’tır. İlköğrenimini ve orta öğrenimini Konya’da tamamladı. Lisans eğitimine Giresun Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünde devam etmekte olan Öztürk, çift ana dal olarak Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü okumaktadır. Giresun Üniversitesi öğrenci konseyi yönetim kurulu üyesi olan Öztürk, aynı zamanda Giresun Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrenci Temsilcisidir. Üniversite biriminden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Öztürk, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  GÖKHAN KARAMAN

  Gökhan Karaman, 2 Ocak 1990 Giresun Merkezde doğdu. Babasının adı Metin, Annesinin adı Fatma’dır. İlköğrenimini Namık Kemal İlköğretim Okulunda tamamladı. Anadolu Teknik Endüstri Meslek Lisesinde Elektrik Bölümü bitirdi. Lisans eğitimini Giresun Üniversitesi Elektrik Bölümünde tamamlayan Karaman, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümüne de devam etmektedir. 2008 yılında AK Parti ailesine katılan Karaman, 2009 yılında İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi. İnsan Haklarından sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olan Karaman, Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresinde delegelik görevinde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar Giresun İl Müdürlüğü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmakta olan Karaman, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kol. Başkan Yrd/Yür. Kur. Üyesi

  ABDULLAH ÖKSÜZ

  Abdullah Öksüz, 27 Haziran 1991’de Giresun'da doğdu. Liseyi Giresun Teknik Lisesinde tamamlayan Öksüz, Giresun Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Elektrik Bölümünden mezun oldu. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü de tamamlayan Öksüz, Kredi Yurtlar Kurumu Giresun İl Müdürlüğünde Şoför olarak çalışmaktadır. 2013 Yılının 1. Döneminde İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilen Öksüz, halen yönetim kurulu üyeliğinde devam etmektedir. Çevre, Şehir ve Kültürden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Öksüz, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.