• ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ABDULLAH KARABIÇAK

  Tirebolu

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ABDURRAHMAN KIRHASANOĞLU

  Yağlıdere

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ASIM KAYMAKÇI

  Alucra

  1973 YILINDA GİRESUN ALUCRA İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ İSTANBULDA TAMALADIKTAN SONRA TİCARETLE UĞRAŞMAYA BAŞLADIM.2004 MART SEÇİMLERİNDE SAMANDIRA AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEÇİLİP BU SÜRE İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ KOMİSYONLAR GÖREV ALDIM.GÖREV ALDIĞIM KOMİSYONLAR İMAR KOMİSYONU.DAİMİ ENCÜMENLİK VE DEVAM EDEN HUKUK KOMİSYONU ÜYELİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDUM.SANCAKTEPE TÜRK KIZILAYI ŞUBESİ ÜYESİ OLUP AYNI ZAMANDA DANIŞMALIĞINI YAPMAKTAYIM DEVAM EDEN SAMANDIRA SPOR KULÜBÜNDEASBAŞKANLIK GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM.AK PARTİ'NİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SİYASET AKADEMİSİNİ BAŞARIYLA BİTİRDİM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AYTEKİN GEÇGEL

  Güce

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  COŞKUN SOMUNCUOĞLU

  Eynesil

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KAZIM ZEKİ ŞENLİKOĞLU

  Dereli

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET EMÜR

  Keşap

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSA VARICI

  Çamoluk

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA KARADERE

  Espiye

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RECEP YAKAR

  Bulancak

  1972 BULANCAK DOĞUMLUYUM.İLK,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ BULANCAK'TA TAMAMLADIM.ŞU AN KAMU YÖNETİMİ OKUYORUM.1996 YILINDAN BU YANA TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.1997-1999 YILLARI ARASINDA REFAH PARTİSİ İLÇE SEKRETERLİĞİ,1999 - 2001 YILLARI ARASI FP TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI YAPTIM. 2002 YILINDA AK PARTİ KURUCU ÜYESİ OLDUM.2007 OCAK AYINA KADAR İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM. BU DÖNEM İÇERİSİNDE BİR MİLLETVEKİLİ,BİR BELEDİYE,İKİ BELDE BAŞKANI VE İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNİN TAMAMINI ÇIKARDIK. ZİRAAT ODASI,FİSKOBİRLİK SEÇİMLERİNİ İLÇEYE KAZANDIRDIK. ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUMUNDA KÖYÜMDE 170 EVET "O" HAYIR ÇIKARARAK BİR İLKE İMZA ATTIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ŞAHİN YILANCI

  Şebinkarahisar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TOLGA ERENER

  Görele

  1976 yılında Görele de doğdu. Hasan Ali Yücel ilköğretim okulu, Görele Ortaokulu ve Görele Lisesinde eğitim öğretimini tamamladı. 1984-1988 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini başarı ile tamamladı. Giresun Barosunda avukatlık stajını yaptı. 2000 yılında vatani görevini Antalya da yaptı. 2000 yılından itibaren Erener Hukuk Bürosunu kurarak Görele de serbest avukatlığa başladı. 2001 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi Görele İlçe Teşkilatında Siyasi ve Hukuki işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Mayıs 2007 tarihinde ise atama yolu ile Adalet ve Kalkınma Partisi Görele ilçe başkanı oldu. Ekim 2008 kongresi ve Aralık 2011 Ak Parti ilçe kongreleriyle göreve devam etti. Görele Ak Parti İlçe Başkanlığını 6 yıl 6 ay boyunca her girdiği seçimlerde üstün bir başarı göstererek sürdürdü. Parti içi Başkan aday adaylığı için görevinden istifa etti ve başarılı bir seçim çalışmasından sonra Görele Belediye Başkanı olarak göreve başladı. Görele Dostlar Derneği Onursal Başkanı, Giresun Hukuki Araştırma Derneği, Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Görele Çevreyi Koruma Derneği, Hasan Ağa Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği gibi bir çok sivil toplum kuruluşunda yönetici olarak görev aldı. Avukat Tolga Erener evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TUNCAY KASIM

  Çanakçı